Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SAMP - nemůžu se připojit na server
bob47
Ahoj, mam tento problém, zkusil si to vyhledat ale nic nefunguje ani odstraněni souboru gta_sa.set se problém nevyřeší. Nemate někdo nějaký zkušenosti s touto chybou?
wadasfaf
Daj sa napojiť na server a potom hneď si otvor správcu úloh pomocou ctrl + alt + del a ukončí gtasa.exe proces a opätovne sa napoj.
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
bob47
jenom že mě to ano nezapne gta.exe :D nic se nezapne... jak na video
Disco
Možná trochu hloupá otázka, ale single ti funguje? Zkus ho kdyžtak i spustit skrz vygenerování nového gta_sa.set

Možná bych pak i zvážil zkusit jiný crack případně instalaci do jiné složky pokud by fakt nic nezabíralo (aby nezůstala fakt žádná data z předchozího), ale to je spíš výstřel tak do tmy.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

bob47
při puštění gta_sa.exe mi to píše error: cannot find 1536x864x32 video mode a taky žádná oprava na to nefunguje. (+ sem stáhl novy crack a pořad stejný problém, ale aspoň se mi konečně spustí ten exe soubor :D)

Sloučené 24.06.2024 00:54:
zkusím reinstalovat cely gta a uvidím...
Upravil/a bob47 dne 24.06.2024 00:54
wadasfaf
Šak mne to isté robí, zapnem ho a nezapíná žiadne GTA a keď otvorím správcu, je tam GTAexe ako proces, co používa 2 mb rám a nikdy viac nie. Ja keď to ukončím a zapnem nanovo tak ide
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
Disco
zkusím reinstalovat cely gta a uvidím...


Nezapomeň i na ty Dokumenty a gta_sa.set. Ať pak zbytečně se třeba nesekneš na jiným problému způsobené tímto.

Jinak to jako vypadá na nějaký atypický požadavky na rozlišení no. Počítám s tím, že jsi zkoušel první fixy, co vyhodil Google, takže to ti radit tedy nebudu. (Bylo tam i cosi přímo na Steamu vlákno) A asi i trochu pochybuju, že máš takhle atypicky rozlišení. :D
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

bob47
zkusím reinstalovat cely gta a uvidím...


Nezapomeň i na ty Dokumenty a gta_sa.set. Ať pak zbytečně se třeba nesekneš na jiným problému způsobené tímto.

Jinak to jako vypadá na nějaký atypický požadavky na rozlišení no. Počítám s tím, že jsi zkoušel první fixy, co vyhodil Google, takže to ti radit tedy nebudu. (Bylo tam i cosi přímo na Steamu vlákno) A asi i trochu pochybuju, že máš takhle atypicky rozlišení. :D


jop díky moc za pomoc smazal jsem to vše a naistaloval znovu cely a už to funguje + ano neměl, byl to asi jiny problém :D sem to instaloval přes dodiho tak nevím jestli tam měl chybu... :D každopádně děkuji všem za pomoc.

Sloučené 24.06.2024 01:47:
+až tu bude nějaký admin tak klidně můžete dat Lock vše je vyřízeno.
Přejít na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
26 Hlasů
30%
Výlety po okolí
8 Hlasů
9%
Festivaly
8 Hlasů
9%
Poflakování se s přáteli
18 Hlasů
21%
Sedět doma a hrát videohry
27 Hlasů
31%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online