Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
REDQOO Žádost
REDQOO
1) Musí ti být více jak 15 let.

2) Musíš mít nahráno minimálně 400 hodin a splněno minimálně 150 levelů. (ale můžeme udělit výjimku!)

3) Předpokladem ke vstupu do AT je základní orientace na webu, dobrá znalost modu, rozumné a slušné vyjadřování, nezaujatost vůči jiným hráčům a klidná povaha.

4) Pro založení žádosti o post nesmíš mít nějaký závažný trest ve tvém suspectu. Menší tresty (včetně banů, které nejsou tolik závažné) jsou pouze přitěžující okolností pro vstup do AT.

- Netolerují se bany za pokus o podvod, podvod, časté nebo nedávné cheaty či jiné zvýhodnění, bugování a neustále neslušné chování jak vůči administrátorům, tak hráčům!!!



1. Server nick
REDQOO

2. Váš věk
27

3. Vaše IP



4. Screen "/info --> hlavní"
https://snipboard.io/od9Etc.jpg

5. Jaká je tvoje aktivita na serveru, kdy se na serveru nejčastěji zdržuješ?
Záleží jak jsem v práci. Při ranní směně 5h+-, při odpolední, dopoledne 6h+- po práci 2-3h+-
Při volnu(či druhy den mam volno) není stanoveno Smile

6. Jaká je tvoje herní náplň na serveru?
Určitě pomáhat novým hráčům je zasvětit na SP, se všim jim pomoci když si neví rady. Samozřejmě to dělají vaše dotazy ale mám z konkurencí nastaveno jim prostě pomáhat.. Jinak se snažim udržovat hráče ve firmě a tak...

7. Jaké jsou tvoje zkušenosti, co se týče gang systému a gangů celkově?
Téhda před lety jak jsem zmínil o otázku výše, ano i ne. Byla to chviková záležitost. Chci se vše doučit,naučit a být produktivní v teamu.


8. Proč zrovna ty by jsi měl být vybrán na post moderátora, co nám můžeš nabídnout?
S tímto postem jsem se seznámil zřídka před lety na konkurenci kde jsem jim byl chvíli.. Chci nějak pomoct na tomto postu a snad bych byl postupem času přínosem, učený z nebe přeci nespadl, že?


9. Máš nějaké zkušenosti se správou/vývojem/administrací na jiném serveru/hře?
S postem administártora přímo ne, dříve jsem byl jinde Pomocník, dál už nebyl čas se dostat výš..

10. Doplňující info o tobě. (Co by jsi o sobě ještě řekl/a, ale v předešlých otázkách nebyla možnost?)
Jmenuju se Radim je mi 27 let pocházím z Pardubic, vystudoval jsem SŠ HK oboru pekař a cukrář. Mezi mé hobby patří běh, běh se psem cvičení, basket, fotbal, florbal ,Hraní s přáteli či chození do města spolu s nimi, apod... Jsem občas rage boy ale to je bohůžel každý 2. ve hrách.

Upravil/a REDQOO dne 22.04.2024 16:32
Kacka
Ahoj,

žádost pěkná o tom žádná. Akorát co se mi nelíbí je tvé chování na serveru, ať to jsou hádky a podobně, které jsou docela časté. A to se mi na tento post bohužel nehodí.

Nesouhlasím s přijetím do AT
Domes
Čau,

Stačilo mi jak ses snažil obejít pravidla webu ohledně kopírování avatarů a to prosím během náboru. Nesouhlasím s přijetím

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Mine
Zdravím,

oproti tej žiadosti, čo tu bola pred editovaním, je to farebne vítaná zmena, to predtým nebolo takmer absolútne vôbec čitateľné...
Páči sa mi to, že si ochotný sa novým veciam priučiť, taký prístup je vítaný, v tvojom prípade si však vzhľadom na občasné výbuchy nálad neviem predstaviť, že by si bol schopný adekvátne reagovať vo všetkých situáciách tak, ako by v danej chvíli bolo vyžadované.
To, že po udelení nesúhlasu kolegom píšeš aj súkromne a snažíš sa ich presvedčiť o opaku, alebo im "vysvetliť" situáciu, mi taktiež nepríde ako úplne vhodné, čo v mojom ponímaní len podporuje vyššie napísané.

Nesúhlasím s prijatím
Nosferatu
Ahoj,
u tebe člověk musí poměrně dost přemýšlet, protože jsou tam plusy, ale také mínusy.
Co se týče tebe, tak já osobně s tebou problém nemám..
X krát jsme spolu něco řešili a normálně se spolu bavíme.
Kolikrát i tvé názory a postoje jsou objektivní a nemám problém, tak jsou tu věci které mi nesedí proto tě vzít mezi nás.
Ono věřím, že by sis tu práci dal a snažil si se dělat to co máš a však problém mám s chováním na serveru.
Sám to zmiňuješ což je super, že si to přiznáš.
Občas nějaké výbuchy chování máš a to má prakticky každý.
Ale co mi nesedí je to a to víš ty sám, že někdy ty konflikty vyvoláváš sám a hlavně kdyby to bylo jednou.
Ty víš na koho narážím, ale ono když je to sem tam, okey beru nějaké výměny názoru.
Ale ne, že cíleně míříš na určitého hráče a vlastně den co den do něj jedeš nebo spíš jedete do sebe navzájem, ale je třeba si občas uvědomit, že to smysl nemá a je to zbytečné.
Říkám já osobně bych s tebou problém neviděl a součást týmu by si být mohl, ale bylo by třeba zapracovat na určitých věcech.
Takže jsem se rozhodl, že momentálně souhlasit nemohu.
Ale třeba při příštím náboru když napravíš určité zlozvyky a změní se to tak bych problém neměl.
Nesouhlasím s přijetím do AT. Správně
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 27